PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS

ŘASY EASY

Přirozeně působící řasy různých délek, zatočení a barev s vysokým leskem a vějířovým efektem jsou aplikovány na míru individuálně dle stylu a potřeb klientky. Díky správné aplikaci řas lze oko jak zvýraznit, tak i modelovat. ( 1D je jedna řasa na vaší řasu)

NOVÉ :                                          1200 Kč

DOPLNĚNÍ :                                 850 Kč / do 4 týdnů


ŘASY VOLUME

sředně viditelné řasy různých délek, zatočení a barev s vysokým leskem a vějířovým efektem jsou aplikovány na míru individuálně dle stylu a potřeb klientky. Díky správné aplikaci řas lze oko jak zvýraznit, tak i modelovat.

NOVÉ :                                            1500 Kč

DOPLNĚNÍ :                                 1000 Kč / do 4 týdnů


ŘASY MEGA VOLUME

Mega objem řas různých délek, zatočení a barev s vysokým leskem a vějířovým efektem jsou aplikovány na míru individuálně dle stylu a potřeb klientky. Díky správné aplikaci řas lze oko jak zvýraznit, tak i modelovat. 

NOVÉ :                                          1800 Kč

DOPLNĚNÍ :                               1000 Kč / do 4 týdnů


OBOČÍ A ŘASY

BARVENÍ ŘAS


Barvení  řas krásně zvýrazní řasy a tím Vám usnadní ranní dekorativní péči - výdrž  2-4 týdny, poté je vhodné nabarvení znovu opakovat.

30 minut               150 Kč

BARVENÍ OBOČÍ


Barvení obočí + tvarování krásně zvýrazní Vaše obočí  a tím Vám usnadní ranní dekorativní péči - obočí není třeba pak dokreslovat a světlé či šedé chloupky zůstanou skryty 2-4 týdny, poté je vhodné nabarvení znovu opakovat.

40 minut          200 Kč

BARVENÍ OBOČÍ A ŘAS


Barvení obočí a řas krásně zvýrazní Vaše obočí či řasy a tím Vám usnadní ranní dekorativní péči - obočí není třeba pak dokreslovat a světlé či šedé chloupky zůstanou skryty 2-4 týdny, poté je vhodné nabarvení znovu opakovat.

50 minut           350 Kč


LAMINACE OBOČÍ


Laminace obočí - je narovnání neposedného, kudrnatého obočí, které má špatný směr. Je to postup, který obočí zahušťuje a dlouhodobě fixuje v požadované poloze. A také je určena zákaznícím, které chtějí získat oslnivý vzhled, který vydrží dlouhodobě. Výdrž až 5 týdnú

50 minut                       800 Kč

LASH LIFTING ŘAS


Silné, černé a zvednuté řasy pro hluboký pohled. Řešení, pokud nemůžete mít prodloužené řasy nebo jen toužíte po přirozenosti. Tato technika LASH LIFTING spočívá v napnutí a zatočení řas pomocí speciální 3D silikonovové natáčky . Výsledným efektem jsou zatočené a vytažené řasy směrem k obočí . Řasy se jsou od sebe krásně oddělené a neslepí se ani po aplikaci řasenky. Následně se aplikuje barva na řasy a výživa, díky kterému řasa dokáže pojmout velké množství látek a vody a dvojnásobně tak zvýší svůj objem. Výdrž až 5 týdnú

50 minut                  800 Kč

LAMINACE + LASH LIFTING


Výhodný balíček Laminace obočí a lash lifting řas při jednom. 

90 minut                           1500 Kč


LAMINACE OBOČÍ A BARVENÍ ŘAS


+Laminace obočí - je narovnání neposedného, kudrnatého obočí, které má špatný směr. Je to postup, který obočí zahušťuje a dlouhodobě fixuje v požadované poloze. A také je určena zákaznícím, které chtějí získat oslnivý vzhled, který vydrží dlouhodobě. Výdrž až 5 týdnú

Barvení řas krásně zvýrazní řasy a tím Vám usnadní ranní dekorativní péči - výdrž 2-4 týdny, poté je vhodné nabarvení znovu opakovat.

60 min            950 Kč

LASH LIFTING ŘAS A BARVENÍ OBOČÍ


+ Silné, černé a zvednuté řasy pro hluboký pohled. Řešení, pokud nemůžete mít prodloužené řasy nebo jen toužíte po přirozenosti.

Barvení obočí krásně zvýrazní Vaše obočí a tím Vám usnadní ranní dekorativní péči - obočí není třeba pak dokreslovat a světlé či šedé chloupky zůstanou skryty 2-4 týdny, poté je vhodné nabarvení znovu opakovat.

60 min           999 Kč

DETOX SKIN REFRESH / LAMINACE + LASH LIFTING


Kosmetické ošetření, které neutralizuje volné radikály, okysličuje pleť a regeneruje buňky.Výsledkem je zářivá, svěží a mladistvá pleť.  + Laminace obočí a lash lifting řas

90 minut                 2190 Kč

110 minut                2690 Kč / hloubkové čištění


KOSMETICKÉ OŠETŘRNÍ

DETOX SKIN REFRES


Kosmetické ošetření,  které neutralizuje volné radikály, okysličuje pleť a regeneruje buňky.

Výsledkem je zářivá, svěží a mladistvá pleť.


30 minut                   690 Kč   /  pouze pro refresh

60 minut                   1190 Kč

AQUA GENOMICS / HYDRATACE


Stimulace vlastního genomu a podpora hydratace v buňkách.

Intenzivní koncentrované ošetření s aktivními účinnými látkami pro okamžitý efekt omlazení, hydratace, zklidnění a redukci linek a vrásek. Podporuje syntézu elastinu a kolagenu. 

Tato synergie vede k okamžitým a dlouhodobým výsledkům. Ideálně absolvovat v kůře 6 sezení max 14 dnů rozestup.

60 minut             1190 Kč

90 minut             1390 Kč / hloubkové čištění

PURE SOLUTION 

MASTNÁ AKNOZNÍ


Profesionální ošetření vhodné pro všechny typy pleti založené na kombinaci AHA a různých forem vitamínu C.Pro regeneraci a obnovu buněk. Ošetření vhodné pro mastnou a aknózní pleť bez ohledu na věk.

Vysoce účinné ošetření reguluje a normalizuje ph pleti,

Čistí, zklidňuje zapálenou pleť a léči mastnou pleť s projevy akné.

Vhodné i pro citilivpu pleť.

60 minut              1250 Kč

90 minut              1550 Kč / hloubkové čištění


OMLAZUJÍCÍ / "BOTOX" EFEKT


Intenzivní pleťové kúra s vysokou koncentrací proti vráskových účinných látek.

Jemná konzistence, okamžitý liftingový a "botox" efekt. Vypíná a zpevňuje kontury.Vyhlazuje vrásky, zpevňuje a podporuje mikrocirkulaci, čímž eliminuje tvorbu otoků a kruhů pod očima. Redukuje vrásky, vyhlazuje a vypíná kontury pleti. Výsledky na pleti nejen vidíte, ale i cítíte.

Efekt "tahnutí" liftingu pleti vede k okamžitým výsledkům.

60 minut                1690 Kč

WHITWNING / DEPIGMENTACE


Exfoliační a bělící ošetření, které kombinuje maximální účinky AHA kyselin a různé formy vitamínu C.

Tato intenzivní, originální bělící kůra bezpečně a bez stresu pro pleť eliminuje nežádoucí pigmenty, sjednocuje, propůjčuje pleti zářivý vzhled . Pleť je rozjasněná, sjednocená, plná vitality.Ošetření vhodné pro všechny typy pleti a každou věkovou kategorii.

Toto ošetření vede k okamžitým a dlouhodobým výsledkům. Ideálně absolvovat v kůře 6 sezení max 14 dnů rozestup. 

60 minut                 1390 Kč


ONLINE REZERVACE